Mechanik + řidič asistenční a odtahové služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Roman Kučera hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři motorových vozidel - mechanik + řidič asistenční a odtahové služby.

Pracoviště: Hlinsko v Čechách. Pracovní náplň: práce mechanika a řidiče asistenční a odtahové služby Požadujeme: ŘP sk.B, skupinu C a E požaduji po nastoupení do zaměstnání (možnost rekvalifikace), digitální kartu řidiče, jeřábnické a vazačské zkoušky - výhodou (nejsou podmínkou), možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění. V případě větší vzdálenosti dojíždění v době pohotovosti možnost ubytování na ubytovně. Po další dohodě lze poskytnout pronájem pracovního bytu, pro případ nastěhování s rodinou. Čistý trestní rejstřík, bezúhonnost, flexibilitu, spolehlivost, přesnost. Praxe nutná (alespoň v dopravě jako řidič). Bydliště do 15 Km od sídla firmy výhodou. Možnost získání profesního průkazu, popř. jiných oprávnění. V případě zájmu nejprve telef. kontakt (i v případě doporučenky) na kontakt- p. Kučera, po domluvě zasílání životopisů na e-mail: kontakt. Požadujeme: vyučení v oboru mechanik nebo příbuzném.

Společnost

Roman Kučera

Lokalita pracoviště

Luční 1534, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Roman Kučera výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Roman Kučera o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému