Specialista/ka technické podpory SOLIDWORKS

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SolidVision, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - specialista/ka technické podpory solidworks.

Náplň práce: - zajištění technické podpory konstrukčního 3D CAD programu SOLIDWORKS - komunikace se stávajícími zákazníky (zejména telefonická) - analýza a řešení jejich problémů týkajících se SOLIDWORKS - spolupráce a komunikace s vývojáři v zahraničí Požadujeme: - výborný mluvený i psaný projev - analytické schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost - velmi dobrá orientace v IT oblasti - pokročilá znalost administrace klientských OS Windows (drivery, registry, event logy, služby…), řešení problémů s instalací a používáním aplikací, dobrá orientace v hardware PC - dobrá znalost anglického jazyka - čtení a psaní - orientace v oblasti CAD/CAM/CNC výhodou - technické nebo IT vzdělání výhodou Nabízíme: - dlouhodobý a stabilní pracovní poměr - příjemné a podporující pracovní prostředí - získání špičkových zkušeností v oblasti CAD/CAM/CNC systémů - pevnou pracovní dobu a místo výkonu práce (kancelář Šumperk) - možnost vysokoškolského studia při práci - zaměstnanecké výhody (stravenky, 13.plat, notebook) - motivující finanční ohodnocení Kontakt: telefonicky od 8-16:00 hod. nebo e-mailem.

Společnost

SolidVision, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlavní třída 288, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

13.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SolidVision, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SolidVision, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému