PRACOVNÍK PRO OBSLUHU STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PLECHOVEK

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - pracovník pro obsluhu strojního zařízení na výrobu plechovek.

NÁPLŇ PRÁCE: - obsluha strojních zařízení výrobní linky - kontrola stavu maziv a spotřeby náhradních dílů včetně vedení provozní dokumentace - přestavby strojního zařízení na jiný typ plechovky - výroba tisk. desek - plnění dalších úkolů dle požadavků mistra zajišťující plynulý chod výroby - směnný nepřetržitý provoz POŽADUJEME: - SOU/SŠ strojírenského směru výhodou - orientace v technické dokumentaci - praxi na obdobné pozici výhodou - znalost práce s PC - MS Office NABÍZÍME: - práci ve stabilní společnosti - příspěvek na dopravu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na penzijní připojištění - dotované závodní stravování - možnost osobního a kariérního rozvoje - zaměstnanecké výhody, motivující systém odměňování - nástup možný IHNED

Společnost

Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dýšina 292, 330 02 Dýšina, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obsluha strojů v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Mzdové podmínky

Základní mzda: 130 - 140 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

5.7.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému