OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - opracování plastových dílců

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci - operátor / operátorka výroby - opracování plastových dílců.

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Strukturovaný životopis k posouzení zaslat na e-mail: kontakt. Informace na tel. kontaktpaní Brussová (volat v době 8-17 hod.). Požadavky: ochota pracovat na 3 směny - ranní, odpolední, noční; manuální zručnost, SPOLEHLIVOST. Předpoklady pro jednoduchou manuální práci, při které se stojí. Praxe ve výrobě výhodou. Místo výkonu práce: Prostějov.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 4420, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Nástrojař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Strojírenští kovodělníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 13 500 - 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Grafton Recruitment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Grafton Recruitment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému