Zdravotní sestra s registrací do domova pro seniory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Oblastní charita Vimperk hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením - zdravotní sestra s registrací do domova pro seniory.

Předpoklady: registrace sestry pro výkon zdravotnického povolání bez odbroného dohledu bezúhonnost slušnost, pracovitost kladný vztah k seniorům dobrý zdravotní stav řidičský průkaz "B" vítán směnný provoz (denní a noční směny včetně víkendů a svátků) Nabízíme: - supervizní a metodickou podporu - interní a externí vzdělávání - 5 týdnů dovolené - mzdové ohodnocení: nástupní plat - 18.000 + příplatky za noční směny, víkendy či svátky, osobní ohodnocení dle kvality práce (lze dosáhnout cca 25.000,- hrubé mzdy) Možnost prohlídky zařízení a seznámení se s provozem. Zájemci nechť zašlou přihlášku na adresu: Mgr. Dana Marková, Oblastní charita Vimperk, Pravětín 23, 385 01 Vimperk nebo elektronicky - e-mail: kontakt případné dotazy - tel. kontakt Povinná příloha k žádosti: - strukturovaný životopis

Společnost

Oblastní charita Vimperk

Lokalita pracoviště

Vimperk 23, 385 01 Vimperk, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

18.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Oblastní charita Vimperk výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Oblastní charita Vimperk o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému