stavební dělník- obsluha speciálních stavebních strojů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení - stavební dělník- obsluha speciálních stavebních strojů.

Práce na stavbách na území ČR i mimo území ČR, obsluha tryskacích, frézovacích a brousících strojů - vyučení, ŘP sk. B+C podmínkou, ŘP "E" výhodou, manuální zručnost, samostatnost aktivní přístup k práci, pružná pracovní doba, doba určitá s možností prodloužení - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky po-pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kontakt nebo poštou na adresu firmy

Lokalita pracoviště

Kojetínská 3881, 767 01 Kroměříž 1 (Zlínský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební dělník v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
  • C - nákladní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému