Textař (copywriter) a/nebo specialista on-line marketingu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BBS.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti propagace a reklamy - textař (copywriter) a/nebo specialista on-line marketingu.

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Zaměstnání je možné buď na částečný úvazek 3 hodiny denně (copywriter) a nebo na 6 hodin denně (copywriter + on-line marketing konzultant). Mzda 10350 Kč + odměny. Požadavky: 1) Copywriter (textař) • Talent pro slohové práce (psaní jakýchkoliv textů, především produktové popisky, reklamní texty, manuály/nápovědy, ...). • Vynikající znalost české gramatiky podmínkou. • Zvládání cizích jazyků (zvláště angličtiny) výhodou. 2) on-line marketing konzultant • Nezbytné zkušenosti v oblasti marketingu. • Pokročilá orientace v SEO a obecně inbound, PPC a obecně výkonový marketing, sociální sítě, virál, ... • Práce s Universal Analytics. • Zkušenosti s dalšími nástroji jako ahrefs.com nebo seomajestic.com výhodou. • Samostatnost, schopnost vyjednávání a prezentování. • Nabízíme průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference). Kontaktní osoba: Milan Bendl, tel. kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

BBS.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zbrojnická 97, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti propagace a reklamy

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 350 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BBS.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BBS.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému