Operátor/ka - elektromontáže

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SBS - NEPRON, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - operátor/ka - elektromontáže.

Popis pracovní pozice: - vhodné pro ženy, - drobné montážní práce, - letování elektrosoučástek, - práce v sedě, - 3 směnný provoz/7,5 h denně, - místo pracoviště Kaznějov. Požadujeme: - základní vzdělání, - manuální zručnost, - velmi dorbý zrak, - pečlivost. Nabízíme: práci ve stabilní zahraniční společnosti, smlouvu na dobu určitou - na rok, v případě dobré spolupráce prodloužení až na dobu neurčitou, mzda 95 Kč/hod., bonus za docházku, letní a zimní prémie, přípatek na dopravu, stravenky, 5 týdnů dovolené, pořádání letních zábavných akcí pro zaměstnance firmy, ovoce na pracovišti, možnost pracovního růstu a předkládání návrhů na zlepšení práce

Společnost

SBS - NEPRON, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Drahotínská 411, 331 51 Kaznějov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SBS - NEPRON, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SBS - NEPRON, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému