Finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci - finanční a pojišťovací poradce na obchodním místě.

Náplň práce: správa a péče o pojistný kmen, práce na zaběhnutém obchodním místě, klientské poradenství a sjednávání smluv. Nabízíme:finančně zajímavé ohodnocení, finanční podpora po dobu 12 měsíců (adaptační proces), odborná podpora (školení), technická podpora, benefity, odměny, flexibilní prac. doba, práce u klientů, vhodné i pro absolventy. Požadavky: minimálně ukončené středoškolské vzdělání, trestní bezúhonnost, základní znalost práce na PC, řidičské oprávnění skupiny B, reprezentativní slovní projev, samostatnost, nekonfliktnost, všeobecný přehled, flexibilita. Předchozí praxe v oboru výhodou, není však podmínkou. Doplňující informace: práce z počátku na dohodu o provedení práce (2 měsíce), následně dle domluvy. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu kontaktní osoby. Vybraní uchazeči budou následně kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Lokalita pracoviště

Okružní 187, 789 85 Mohelnice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Odborní pojišťovací poradci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 200 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

4.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému