PROJEKTANT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JNS elektrotechnika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici - projektant. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 7/1/2016 VŠ vzdělání elektro směru - silnoproud, vyhláška 50/1978 Sb., §10, projektování pohonu, regulované pohony, zkušenost s projektováním v některém ze systémů WSCAD, AutoCad nebo Eplan, praxe v oboru, znalost AJ nebo NJ nebo RJ vítána, komunikativnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem ŽIVOTOPIS ZASÍLAT EMAILEM, UCHAZEČI BUDOU VYZVÁNI K ÚČASTI NA VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ

Lokalita pracoviště

Místecká 801, 739 21 Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnický inženýr v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní inženýři elektrotechnici a energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JNS elektrotechnika s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JNS elektrotechnika s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému