POJIŠŤOVACÍ SPECIALISTA - správce kmene

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Roman Macháč hledá vhodného kandidáta na pozici Pojišťovací poradci specialisté - pojišťovací specialista - správce kmene.

Pracovní náplň: Vedení obchodních schůzek. Poskytování poradenství a služeb. Aktivní správa kontaktů z přiděleného kmene. Požadavky: SŠ vzdělání, samostatnost, dobré komunikační schopnosti. Nabízíme: garantovanou fixní odměnu + provize, paušály a další firemní benefity. Zázemí velké firmy, systém zaškolení a vzdělávání zdarma. Další profesní růst. Místo výkonu práce: Liberecký kraj. Kontaktní osoba: Roman Machač tel.kontakt, e-mail kontakt

Společnost

Roman Macháč

Lokalita pracoviště

Felberova 4, 460 05 Liberec 5 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pojišťovací poradce v oboru Bankovnictví a finanční služby
Alternativní názvy profese: Pojišťovací poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Roman Macháč výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Roman Macháč o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému