Operátor call centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ATODA Telemarketing, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor call centra.

Stále se rozhodujete, jak podpořit svou domácnost jednoduchou prací? Zapojte se do našeho kamarádského kolektivu, kde je práce zábavou a je především o komunikaci s lidmi, a o možnosti si individuálně řídit svůj časový plán. A to, že dostanete placené volno za své splněné úkoly, je jen jedna z mála výhod práce u nás. Náplň práce: Po pečlivém zaškolení našimi specialisty v oboru Vás připravíme na obchodní komunikaci se zákazníky po telefonu. Budete jim moci zprostředkovat informace o službách a produktech, které jim nabídnete a k tomu si zapíšete jednoduchá data do PC, takže něco i z administrativní činnosti zažijete. Náš uchazeč / ka a my: Máte chuť se k nám zapojit a učit se novým stylům obchodní komunikace po telefonu. Nemáte problém s prací na PC a práce s lidmi kolem – na naši týmovou atmosféru si potrpíme. Od brigádníků požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin za týden a věk 18+. Nabízíme: Šetříte rádi? My ne, proto máme pro Vás novou hodinou mzdu - 100/120 Kč pro brigádníky a ještě jsme u všech zaměstnancům na HPP zvýšili platy! Je toho víc…ale to se dozvíte, až se uvidíme. Tak co, našli jsme Vás? Volejte na tel: kontakt, nebo nám zašlete životopis na email: kontakt

Lokalita pracoviště

Světlogorská 2771, 390 05 Tábor 5 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATODA Telemarketing, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému