Mistr/ová - výroby nábytku

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Tauer hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - mistr/ová - výroby nábytku.

ZMK Místo výkonu práce: Jiří Tauer; Lidická 217, 742 83 Klimkovice V případě zájmu se dostavte osobně od 7.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail. Volat můžete od 8.00 do 17.00 hod. Mistr/ová - Stolařské zakázkové výroby Náplň práce: - Vedení kompletní výroby rozdělování práce, - Dodržování výrobního harmonogramu, - Skladové hospodářství režijního zboží, - Vytváření finanční ohodnocení svých spolupracovníků Požadujeme: - Minimální požadovaná praxe ve výrobě + vedení + řízení zaměstnanců (6-10 lidí) je 15let v oboru bez přerušení. - Perfektní znalost moderního kování. - Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení. - Samostatnost - rozhodování. - Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič/ka). - Německý a Anglický Jazyk výhodou- není podmínkou. - Ovládání CNC strojů -výhoda. - Vysoké pracovní nasazení. - Výhodou - manipulace s lediodovým osvětlením. - Jakákoliv všestrannost vítána. Nabízíme: Motivující systém finančního ohodnocení, kreativní výroba, různorodost výroby, příjemný kolektiv, dobrá dostupnost MHD, příplatky za zodpovědnost a nápady. Výrobní prostory vybaveny moderními novými stroji. Možný profesní postup (Vedoucí výroby, technolog výroby, obchodní zástupce). Práce v Programu Cabinet Vision - technicky výrobní program s fotorealistickou vizualizací. https://kontakt/watch?v=TEYjY8v7MrA Nástup možný ihned. Firma s 11-ti letou stabilitou, firemní auto, firemní telefon.

Společnost

Jiří Tauer

Lokalita pracoviště

Lidická 217, 742 83 Klimkovice (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Tauer výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Tauer o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému