Technolog/žka výroby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jiří Tauer hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - technolog/žka výroby.

Místo výkonu práce: Jiří Tauer; Lidická 217, 742 83 Klimkovice První kontakt: telefonicky v době od 13:00 - 16:00 hod na č. kontakt e-mailem: kontakt osobně: v době od 13:00 - 16:00 hod na adrese Lidická 217, 742 83 Klimkovice Technolog/žka Výroby - Stolařské zakázkové výroby Náplň práce: - Vytváření Vizualizací - (cenové nabídky) v programu Cabinet Vision - Výrobní výkresy pro CNC a kompletní výrobu v programu Cabinet Vision. - Vytváření sumáře matriálů. - Zaměřování zakázek u klientů. Požadujeme: -Minimální praxi ve vytváření technických výkresů 2 roky v oboru nábytkářství bez přerušení -Kompletní dosažená praxe 3 let v výrobním procesu nábytku -Perfektní znalost moderního kování, Blum, Hettich, Heffele -Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení -Rozhodnost a zodpovědnost -Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka) -Německý a Anglický - výhodou -Znalost CNC strojů - výhoda -Vysoké pracovní nasazení -Jakákoliv všestrannost vítána -Znalost Cad. programů -Učení v nových konstrukčních programech Nabízíme: Motivující systém finančního ohodnocení, kreativní výroba, různorodost výroby, příjemný kolektiv, dobrá dostupnost MHD, příplatky za zodpovědnost a nápady. Výrobní prostory vybaveny moderními novými stroji. Možný profesní postup (Vedoucí výroby, technolog výroby, obchodní zástupce). Práce v Programu Cabinet Vision - technicky výrobní program s fotorealistickou vizualizací. https://kontakt/watch?v=TEYjY8v7MrA Nástup možný ihned. Firma s 11-ti letou stabilitou, firemní auto, firemní telefon.

Společnost

Jiří Tauer

Lokalita pracoviště

Lidická 217, 742 83 Klimkovice (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 23 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jiří Tauer výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jiří Tauer o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému