OPERÁTOR CNC STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Accu - Tech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - operátor cnc strojů.

Požadavky: vzdělání SOU / SOŠ (u uchazečů bez maturity prokázání praxe ve strojní výrobě výhodou) všeobecný technický přehled, znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, pečlivost, důslednost, spolehlivost, preciznost, technické myšlení, časová flexibilita a ochota pracovat ve vícesměnném provozu. Výhody: pracovní smlouvu na dobu neurčitou se zkušební lhůtou, 5 týdnů dovolené, odpovídající základní ohodnocení, prémie dle odvedené práce a dosažených osobních i firemních výsledků, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy, příspěvek na stravování (formou příspěvku na stravenky), možnost profesního růstu a zvyšování kvalifikace i jazykových znalostí, dobré technické zázemí Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem

Společnost

Accu - Tech s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Nisy 116, 463 31 Chrastava, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

31.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Accu - Tech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Accu - Tech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému