.NET Programátor

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Do našeho týmu hledáme zkušeného .NET programátora na plný úvazek pro pobočku v Olomouci. Zaujalo Vás to? Ozvě te se!

Popis pozice:

  • vývoj a realizace rozsáhlých informačních systémů v dopravě a výrobě

  • spolupráce při testování SW

  • tvorba programátorské dokumentace

Požadujeme:

  • znalost C#, .NET na pokročilé úrovni doloženou příslušným vzděláním nebo komerční praxí

  • znalost ASP.NET MVC, WPF, WCF

  • znalost databáze relační databáze (MS SQL nebo Oracle)

  • vzdělání VŠ

  • schopnost dodržet sjednané termíny prací

  • praxe 3 roky na obdobné pozici

  • anglický jazyk na střední úrovni (není podmínkou - stačí schopnost porozumět odborné AJ)

  • komunikativnost

Výhodou:

  • znalost HTML5, CCS3+, jQuery, Bootstrap, nebo jiných frameworků

  • znalost dalších programovacích jazyků

  • pokročilejší znalost sítí, administrace MS Windows Server 2012 nebo Linux

  • znalost UML a nástrojů

Společnost

ABIRAIL CZ s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2013
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců
Obrat společnosti: 1-50 mio Kč

Lokalita pracoviště

tř. Kosmonautů 1103/6a, 77211 Olomouc (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Informační technologie
Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátor analytik

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu

Ostatní

  • Kolektiv 30-40let
  • Klouzavá pracovní doba
  • Zásadně bez kravaty
  • Dobrá dostupnost MHD

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • C# - expert
  • MVC - expert
  • WCF - expert
  • HTML5 - expert

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské) - Informační technologie

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ABIRAIL CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ABIRAIL CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému