VÝROBNÍ PRACOVNÍK/-CE PRO DVOUSMĚNNÝ PROVOZ - MĚŘENÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SQS Vláknová optika a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení - výrobní pracovník/-ce pro dvousměnný provoz - měření.

Požadujeme: • manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, preciznost • dobrý zrak, brýle nejsou překážkou • možnost pracovat ve dvousměnném provozu, možnost dojíždění bez závislosti na veřejné dopravě (po 22:00 není z Nové Paky spojení) Nabízíme: • práci převážně vsedě v klidném, čistém a příjemném prostředí se špičkovými technologiemi • důkladné zaškolení v průběhu 3 -10 dní, přátelský kolektiv • práci ve dvousměnném provozu (6:00-14:00; 14:00-22:00) • mzda 14000 – 17000 Kč hrubého (záleží na kvalitě, času na výrobek, zmetkovitosti, zvládnutí měření různých typů výrobků atd.) • systém benefitů a odměn (bonusy za zaškolení, příplatky za odpolední směnu, systém výkonnostních prémií, 100 Kč stravenky, zaměstnanecké telefonní tarify, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další) • nástup ihned nebo dle dohody Přijďte si vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání nebo nám pošlete svůj životopis. Kontakt na personální oddělení: kontakt, tel. kontakt.

Lokalita pracoviště

Komenského 304, 509 01 Nová Paka (Královéhradecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

3.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SQS Vláknová optika a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SQS Vláknová optika a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému