policista policie ČR

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje hledá vhodného kandidáta na pozici Policisté - policista policie čr.

místo výkonu práce..Tachov a Plzeňský kraj Přijímací řízení k Policii ČR Uchazeč absolvuje psychotesty,fyzické testy,zdravotní prohlídku. Po úspěšném absolvování přijímacího řízení je přijat do služebního poměru Policie ČR na dobu určitou a následně vyslán na základní odbornou přípravu v trvání 12 měsíců: 1 měsíc řízená praxe ve ŠPS Domažlice 9 měsíců teorie ve vzdělávacím zařízení v Praze 2 měsíce řízená praxe ve ŠPS Domažlice Nástupní plat: v 1.roce zařazení do 2.PT 20120 Kč 2.rok zařazení do 3.PT 24040 Kč (po úspěšném ukončení ZOP) Doba určitá je sjednána na tři roky a uzavírá se služební zkouškou. Po zdárném absolvování služební zkoušky se mění poměr na dobu neurčitou. Nabízíme: -práci která má smysl a pomáhá celé společnosti -garantované hmotné zajištění a kariérní postup -široké uplatnění dosaženého vzdělání - možnost získání vysokoškolského vzdělání -za spolehlivou dlouholetou službu odchodné a výslužné Požadujeme: -občanství České republiky -věk min. 18 let -bezúhonnost -dosažené úplné středoškolské vzdělání -zdravotní,osobnostní a fyzickou způsobilost Bližší informace na oficiálních webových stránkách kontakt KONTAKT: Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje,Nádražní 2,306 28 Plzeň,tel. kontakt,e-mail kontakt

Lokalita pracoviště

Plánská 2032, 347 01 Tachov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Policista, strážník v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Policisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému