Skladník v mezinárodním zasílatelství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník v mezinárodním zasílatelství.

aktivní řidič, platný průkaz řidiče vysokozdvižného vozíkuk a praxe v oboru vítána, základní znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, nabízené výhody: podíl na hospodářském výsledku (měsíční prémie), příspěvek na dopravu a stravování, týden dodatkové dovolené, věrnostní příspěvek k penzijnímu připojištění, zázemí stabilní zahraniční společnosti, místo výkonu : K Vypichu 1308, 252 19 Rudná u Prahy

Společnost

European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

K Vypichu 1308, 252 19 Rudná u Prahy (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost European Contract Logistics - Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému