Pracovník/ce rozvážkové pizzerie (příprava pizzy, obsluha, rozvoz, úklid)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FORTYS PIZZA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - pracovník/ce rozvážkové pizzerie (příprava pizzy, obsluha, rozvoz, úklid).

Místo výkonu práce: Opavská 97, Ostrava - Poruba V případě zájmu nám napiště e-mail a přiložte svůj životopis s aktuální fotografií na adresu: kontakt Požadujeme: - vysoké pracovní nasazení a ochotu dále se vzdělávat - příjemné vystupování k zákazníkům - flexibilitu - spolehlivost a zodpovědný přístup - ŘP sk. B s praxí min. 2 roky - bez ztráty bodů Nabízíme: - možnost HPP/DPP - bonusy z prodejů - stravování zdarma - dvakrát ročně pravidelné hodnocení práce a s tím spojená úprava mzdy - mzdu ve stanoveném termínu - možnost rychlého profesního růstu - vhodné pro všechny věkové kategorie Náplň práce tvoří přípravu pizzy, obsluha zákazníků, rozvoz pizzy a také úklid provozovny. Nástup možný ihned.

Společnost

FORTYS PIZZA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Opavská 768, 708 00 Ostrava 8, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 95 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FORTYS PIZZA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FORTYS PIZZA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému