Ostatní pracovníci pro zdobení skla, keramiky, kovu, dřeva a jiných materiálů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Helena Kubíčková hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci pro zdobení skla, keramiky, kovu, dřeva a jiných materiálů.

POŽADAVKY: talentové výtvarné schopnosti, předložení výtvarných prací (kresba, malba, grafika, volná tvorba), manuální schopnost pro práci s velmi drobnými předměty, preferovaný výtvarný styl:tradiční africká kultura (fauna + abstraktní dekorace), motivační dopis, znalost anglického jazyka (pro vyřízení telefonátů a e-mailů) Náplň práce: zpracování designu pro výrobu obrazů, keramiky a jiných drobných výtvarných předmětů (šperky, atd.) KONTAKT: telefonicky v době od 14 -16h PO - PÁ

Společnost

Helena Kubíčková

Lokalita pracoviště

Vodňany 9, 389 01 Vodňany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 11 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Helena Kubíčková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Helena Kubíčková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému