Vývojář mobilních aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BBS.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - vývojář mobilních aplikací.

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM] Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2 Platformy Apple iOS a Google Android, popř. některé z univerzálních vývojových prostředí. Vyžadované zkušenosti: alespoň na úrovni nějaké funkční dokončené aplikace. Práce vykonávána trvale vsedě, náročnější na zrak, pracoviště není bezbariérové, spojeno s profesním rozvojem, není vyžadována jemná motorika. Nabízíme: provize z každé realizované zakázky (neomezený strop odměn), průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference). Nástup možný ihned. Kontaktní osoba: Milan Bendl, tel. kontakt, volat v pracovní dny 8:30 - 17:00, e-mail: kontakt, osobní jednání po telefonické domluvě.

Společnost

BBS.cz s.r.o.

Lokalita pracoviště

Zbrojnická 97, 405 02 Děčín 2 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BBS.cz s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BBS.cz s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému