rodinný analytik / rodinná analytička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Alena Šnorková hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - rodinný analytik / rodinná analytička.

Náplň práce: analýza trhu a následná implementace v oblasti investic Požadavky: samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, spolehlivost, trestní bezúhonnost Zaměstnanecké výhody: mimořádné odměny zaměřené na výkon, po zapracování služební automobil Nejdříve na dohodu o provedení práce, poté je možný hlavní praccovní poměr. První kontakt telefonicky.

Společnost

Alena Šnorková

Lokalita pracoviště

Vrázova 1321, 703 00 Ostrava 3, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční analytik v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016
Pošlete inzerát známému