PORADCE V OBLASTI PORADENSTVÍ V EXEKUCÍCH, ODDLUŽENÍ FYZICKÝCH OSOB A REALIT

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SLUŽBY PRO VÁS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční poradci specialisté - poradce v oblasti poradenství v exekucích, oddlužení fyzických osob a realit.

Pracoviště Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Moravské Budějovice Co bude náplní práce: - Péče o nové klienty, vyhledávání nových případů - Denní komunikace s klienty a řešení jejích požadavků - Spolupráce na profilu firmy pro veřejnost Pro nové pobočky hledáme: - kreativní osobnosti - uchazeče s výbornými komunikačními schopnostmi - chuť na sobě pracovat a přijmout výzvu - obchodního ducha Co nabízíme: - Práci v mladém kolektivu s týmovým myšlením. - Podporu marketingu ve Vašem regionu - Odborné zaškolení na náklady společnosti - Nadprůměrné výdělky (provize / telefon) - Adekvátní finanční ohodnocení s možností karierního růstu. Nástup možný ihned. Pracovní doba pružná, čas. flexibilita. Možnost na HPP, DPP, DPČ nebo brigáda. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt

Společnost

SLUŽBY PRO VÁS, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Třebíč, Třebíč (Vysočina), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Finanční poradce v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Finanční poradci specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SLUŽBY PRO VÁS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SLUŽBY PRO VÁS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému