MARKETINGOVÝ/Á KONZULTANT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Evropská databanka a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu - marketingový/á konzultant/ka.

Pro prodej služeb Evropské databanky hledáme v rámci ČR schopné a výkonné uchazeče na pozici MARKETINGOVÝ KONZULTANT - baví vás obchodní činnost? - dokážete aktivně prezentovat a prodávat internetové, reklamní či marketingové služby? - máte zkušenosti s aktivním obchodem s prokazatelnými výsledky? - vaše komunikační a prezentační schopnosti jsou na vysoké úrovni? Co bude výsledkem vaší práce? - SPOKOJENÝ KLIENT, kterému Evropská databanka díky vám přivede nové zákazníky - Budete absolvovat obchodní jednání s firemní klientelou, prodávat komplexní služby internetového marketingu a reklamy, poskytovat poprodejní péči. Co vám určitě nesmí chybět? - samostatnost - nadšení pro obchod - řidičský průkaz - uživatelská znalost PC - zodpovědnost - vůle a energie učit se novým věcem - reprezentativní a příjemné vystupování Co vám nabízíme? - velmi zajímavou obchodní činnost - školení v oblasti marketingu a obchodu na nejvyšší úrovni - práci v silné stabilní společnosti - 23 let na českém trhu - podporu asistentky telemarketingu, která vám bude domlouvat obchodní schůzky - profesionální zaškolení - pružnou pracovní dobu - oblast působnosti v okolí vašeho bydliště - nástup možný dle dohody - motivační odměňovací systém - nadstandardní provize - nástupní fixní odměna 15.000,- Kč+ motivační provize až 25% - mobilní telefon ... - možnost profesního růstu Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis s fotografií na e-mail kontakt

Lokalita pracoviště

Rumunská 655, 460 01 Liberec 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Marketingový specialista v oboru Marketing a reklama
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti marketingu

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.4.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Evropská databanka a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Evropská databanka a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému