Technik/čka BOZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MANIFOLD GROUP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - technik/čka bozp.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí. Životopisy zasílejte na: kontakt, v případě zájmu Vás vyzveme k osobnímu pohovoru. Společnost Manifold Group s.r.o. přijme zaměstnance na TPP na pozici technik BOZP. Nástup možný ihned. Požadujeme: Min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, osvědčení OZO v prevenci rizik, min. 3 roky praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B, ovládání práce na PC - MS Word. Excel, Outlook, práce s internetem, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost. Polský jazyk. Nabízíme: Mzda 25 - 30 tis. Kč, mimořádné prémie, služební vůz, zázemí zavedené společnosti.

Společnost

MANIFOLD GROUP s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Bezpečnostní technik v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MANIFOLD GROUP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MANIFOLD GROUP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému