Pracovník/ce ostrahy, strážní/ný

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Bohemia retail, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník/ce ostrahy, strážní/ný.

Místo výkonu práce: okres Ostrava Zákonem stanovené příplatky za směny v so,ne,svátek a noční příplatky Požadavky: - Čistý výpis z rejstříku trestů - Výhodou osvědčení k výkonu profese strážný Úvazek: - 12-ti hodinové směny ranní a noční, pochůzky po nerovném terénu se služebním psem - Vykazování cizích osob ze střeženého objektu - Práce na HPP První kontakt telefonicky v Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod. na tel.č. kontaktnebo e-mailem: kontakt

Společnost

Bohemia retail, s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 66 - 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Bohemia retail, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Bohemia retail, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému