ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍK/CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve sklářství, výrobě keramiky a bižuterie - řídící pracovník/ce.

Místo výkonu práce: 1. Máje 30, Karlovy Vary ÚSO nebo vyučení technického směru, praxe v oboru výroba porcelánu, strojní provoz, výhodou. Práce vhodná spíše pro muže. Kontakt: pouze e-mailem, popř. telefonicky Pro 1.výběrové řízení zasílat životopisy na uvedený e-mail.

Společnost

G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 30, 360 06 Karlovy Vary 6 (Karlovarský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému