obchodní asistent/ka - specialista/ka pro veřejné zakázky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost XEVOS Solutions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti - obchodní asistent/ka - specialista/ka pro veřejné zakázky.

Společnost XEVOS Solutions s.r.o. hledá do obchodního oddělení v Ostravě nového kolegu/kolegyni na pozici "Obchodní asistent/ka - specialista/ka pro veřejné zakázky (Bid specialist)". Místo výkonu práce: Ostrava - centrum Náplň práce: Evidovat a koordinovat nabídky do výběrových řízení v soukromém i veřejném sektoru Seznamovat se se zadávací dokumentací a jejich předávání spolupracovníkům Zpracovávat formální část výběrových řízení a kontrolovat jejich správnost Sledovat termíny a etapy výběrových řízení a zakázek Spolupracovat s kolegy na cenotvorbě a projektových návrzích Kompletovat, tisknout a zajišťovat logistiku nabídek dle požadavků zadávacích dokumentací Formálně i neformálně komunikovat s dodavateli jak z ČR, tak i ze zahraničí Aktualizovat reference, certifikace a profesní listy Zaznamenávat průběh VŘ do informačních systémů Požadujeme: Samostatnost, preciznost, přesnost Schopnost maximální koncentrace pro každou zakázku Zodpovědný přístup, sebekontrolu a dodržování daných termínů Časovou flexibilitu s ohledem na změny priorit a výskyt náhlých požadavků Pokročilou znalost aplikací MS Office (Outlook, Excel, Word) Kultivovaný písemný projev (práce s textem) Maximální loajalitu vůči společnosti Zkušenostmi ze stejné nebo obdobné práce Znalostí IT či problematiky veřejných zakázek Kontakty ve státní správě či místních orgánech Angličtinou - čím kvalitnější, tím lépe Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení dle transparentních měřítek zohledňující jak výsledky jednotlivce, tak i celého obchodního týmu Firemní mobil a notebook Příjemné pracovní prostředí v centru Ostravy Flexibilní pracovní dobu Sick-days, home-office Řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst Přístup k posledním technologickým novinkám a produktům Neuvěřitelně pohodový a přátelský kolektiv Očekávaný postup na vedoucí pozici ve stejném oboru Kontaktujte nás na e-mailu: kontakt Přímý odkaz nabídky: kontakt/kariera/obchodni-asistent-specialista-pro-verejne-zakazky

Společnost

XEVOS Solutions s.r.o.

Lokalita pracoviště

Sokolská třída 1263, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní referent v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti XEVOS Solutions s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost XEVOS Solutions s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému