Strojník/ce (traktorbagr), stavební dělník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MDS Ostrava s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - strojník/ce (traktorbagr), stavební dělník/ce.

Místo výkonu práce: Dolní 32, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme: -strojní průkaz (podmínkou: kolové rypadlo - traktobagr) -řidičský průkaz sk. C+E -časovou flexibilitu a nezávislost -pečlivost a odolnost vůči stresu -schopnost samostatnosti a manuální zručnost -praxe min. 2 roky HPP na dobu určitou.

Společnost

MDS Ostrava s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní 3079, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MDS Ostrava s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MDS Ostrava s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému