Operátoři CNC stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GRAVITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - operátoři cnc stroje.

Požadavky: předpoklady pro obsluhu CNC laserového centra-PC znalosti, internet, práce se soubory a matematické schopnosti, znalost základní angličtiny podmínkou, samostatnost a odpovědnost za obsluhu stroje, dobré vystupování a komunikace, bydliště Vyškov a blízké okolí, ŘP sk.B, aktivní a zodpovědný přístup k práci, 100% pracovní nasazení, dlouhodobá loajalita k firmě Popis práce: dvousměnný provoz, obsluha CNC gravírovacího centra a výroba flexotiskových gravírovaných forem pro tisk, čištění, balení a expedice, dovoz surovin z partnerského závodu v sousedství firmy, ostatní související práce Firma nabízí: vzdělávání v oboru, zajímavá a různorodá práce ve výrobě, základní stálé platové podmínky Kontak: Ing. Jiří Volf, tel: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

GRAVITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Tovární 803, 682 01 Vyškov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GRAVITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GRAVITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému