Programátor/ka android aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost goNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací - programátor/ka android aplikací.

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz V případě zájmu volejte od 8.00 do 16.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Požadujeme: Pokročilá znalost vývoje aplikací pro android. Minimálně 3 samostatně vyvinuté aplikace pro andoid. Hledáme spolehlivého programátora/ku Android aplikací s paxí, pro pvorbu android ip tv přehrávače s epg a dalších aplikací. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená, kancelář, další benefity. Možnost podílet se na vývoji vysoce navštěvovaného portálu TVprogram.cz HPP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Společnost

goNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úprkova 1, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti goNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost goNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému