Obchodní zástupce metalurgie - trainee

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PROMET GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci - obchodní zástupce metalurgie - trainee.

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kontakt DO PŘEDMĚTU E-MAILU PROSÍM UVEĎTE "OBCHODNÍK Trainee". Na základě předloženého životopisu budou vybraní zájemci/kyně pozváni k ústnímu pohovoru. Hledáme vhodného/nou kandidáta/tku na pracovní pozici Obchodní zástupce Junior pro společnost působící ve slévárenském průmyslu. Náplň práce: zajišťování prodeje hutních materiálů, slévárenských polotovarů, výrobků a zboží; zpracování kupních smluv, nabídek a poptávek; příprava podkladů pro obchodní jednání; zajišťování styku s odběrateli; projednání uplatňovaných reklamací, akviziční činnost. Požadujeme: VŠ v oboru metalurgické inženýrství podmínkou, (strojírenství, hutnictví)- vhodné pro absolventy znalost cizích jazyků AJ / NJ na velmi dobré úrovni, řidičský průkaz sk. B., ochotu cestovat (2-3 dny v týdnu na SC).

Společnost

PROMET GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

28. října 3138, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní zástupci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Polština - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PROMET GROUP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PROMET GROUP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému