Horizontář (možnost zaučení) - provoz Uničov

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz - horizontář (možnost zaučení) - provoz uničov. Jedná se o práci na plný úvazek, třísměnný provoz.

NÁPLŇ PRÁCE: - seřizování a obsluha konvenčních i číslicově řízených obráběcích strojů při frézování, hoblování, obrážení, protahování nebo protlačování části strojů i součástí - frézování plochých a skříňových součástí, osazení, vybrání, drážek, rybinových tvarů, vaček, ozubení i závitů na konzolových frézkách, portálových a jednoúčelových frézkách, frézkách na ozubení a závitových frézkách - hoblování ploch, osazení, drážek, vybrání a úkosů na hoblovacích strojích - broušení rozměrných ploch na hoblovacích strojích přídavným brousícím zařízením. CO PO VÁS POŽADUJEME: - SOU v oboru obráběč kovů - praxe v oboru výhodou - znalost systému Sinumerik 840d výhodou (zaučíme) - dobrý zdravotní stav - zodpovědný přístup CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - práci ve stabilní moderní společnosti - výkonové bonusy - příspěvek na stravování - rekondiční pobyty - výhodný telefonní tarif - stabilní a perspektivní zaměstnání - kariérní růst V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ ODPOVĚZTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/horizontar-provoz-unicov.html

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Frézař v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Třísměnný provoz

Datum nástupu

19.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému