Pracovník/ce ostrahy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ADESTRA security, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní - pracovník/ce ostrahy.

V případě zájmu se můžete dostavit osobně po předhozí tel. domluvě. Nástup možný ihned. Požadujeme: Osvědčení o získání profesní kvalifikace - strážný - výhodou, čistý trestní rejstřík, schopnost práce na 10 - 12-ti hodinových směnách (podle otevírací doby obchodů v obchodních centrech) Zaměstnanecké výhody: stravenky. HPP na dobu neurčitou, příp. DPP.

Lokalita pracoviště

Pelclova 2500, 702 00 Ostrava 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Strážný v oboru Ochrana a ostraha
Alternativní názvy profese: Pracovníci ostrahy, strážní

Mzdové podmínky

Základní mzda: 70 - 90 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

13.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ADESTRA security, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ADESTRA security, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému