Obsluha olepovacího stroje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DESK - FORM a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - obsluha olepovacího stroje.

Požadavky: Vzdělání technického směru výhodou, dobrá znalost práce na PC (Excel). Praxe na strojním zařízení vítána. Manuální zručnost. Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce. Znalost technické dokumentace. Ochota pracovat na směny. V případě zájmu volejte Mgr. Ptáčníkové na telefonní číslo: kontakt.

Společnost

DESK - FORM a.s.

Lokalita pracoviště

Osada Dukla 238, 415 01 Teplice 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DESK - FORM a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DESK - FORM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému