Obsluha panelová pila

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DESK - FORM a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - obsluha panelová pila.

Požadavky: Dobrá znalost práce na PC (Excel). Praxe na strojním zařízení vítána - kompletní obsluha pil. Znalost technické dokumentace. Manuální zručnost. Spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, schopnost týmové práce. Ochota pracovat na směny. Zodpovědnost za plnění výrobních plánů a kvalitu. Administrativní úkony. V případě zájmu volejte Mgr. Ptáčníkové na telefonní číslo: kontakt.

Společnost

DESK - FORM a.s.

Lokalita pracoviště

Osada Dukla 238, 415 01 Teplice 1 (Ústecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DESK - FORM a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DESK - FORM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému