Telefonist/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost RAYPATH - ČR, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefonist/ka.

Místo výkonu práce: Dvorní 760/13, Ostrava - Poruba První kontakt telefonicky na č. kontaktnebo e-mailem: kontakt Popis práce: domlouvání schůzek pro obchodní zástupce Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, dobrý hlasový projev Úvazek 6 hodin, Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod. Nástup dle dohody.

Společnost

RAYPATH - ČR, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dvorní 760, 708 00 Ostrava 8 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

23.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti RAYPATH - ČR, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost RAYPATH - ČR, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému