Video administrátor sportovních aktivit

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CITY SPORTS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - video administrátor sportovních aktivit.

Požadované dovednosti Práce na PC samozřejmostí Angličtina výhodou Firma CITY SPORTS s.r.o. se zabývá poskytováním sportovního vyžití pro veřejnost. Její služba CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice. Více info na: kontakt Pro video marketing hledáme spolupracovníka pro administrativu videí. Nabízíme možnost realizace vlastních nápadů pro kreativního pracovníka se zkušeností v oboru produkce videí. V letním období připravujeme videa o vodním lyžování, wakeboardingu, surfování. V zimním období připravujeme videa o lyžování, snowboardingu, snowkitingu. Firma CITY SPORTS s.r.o. je také organizátorem sportovních akcí a závodů pro veřejnost. Pozice Video administrátor sportovních aktivit Ideální kandidátka nebo kandidát Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru, ale není podmínkou. Zkušenost s produkcí videí a kladný vztah ke sportům. Příjemné vystupování, pozitivní naladění, kreativita. Znalost angličtiny. Kandidátka nebo kandidát získá Zkušenosti v oblasti video marketingu. Prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů a myšlenek. Možnost návštěvy sportovních aktivit firmy. Možnost využití svých jazykových schopností. souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Společnost

CITY SPORTS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Veveří 464, 602 00 Brno 2, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CITY SPORTS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CITY SPORTS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému