OBSLUHA HERNY / BARU

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BUSINESS LINE, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci heren (kromě krupiérů) - obsluha herny / baru.

Nástup ihned. Životopisy s kontaktem na předchozího zaměstnavatele zasílejte na e-mail: kontakt. Případné informace pan Kadlec, tel.: kontakt. Požadavky: profesionalita, loajalita, čistý trestní rejstřík. Přednost mají uchazeči s praxí. Nabízíme zajímavou práci v exkluzivní herně s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu. Místo výkonu práce: Prostějov, Poděbradovo nám. č.p. 984/10. PD: Po-Ne 7:00-19:00 a 19:00-7:00 hod. (12-ti hod. směny, stř. kr. a dl. týdne). Zpočátku na DPP s možností přechodu na HPP.

Společnost

BUSINESS LINE, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Poděbradovo nám. 984, 796 01 Prostějov 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

2.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BUSINESS LINE, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BUSINESS LINE, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému