PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Monroe Czechia s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici - provozní elektrikář.

NÁPLŇ PRÁCE: Opravuje elektrická, obráběcí, svařovací a galvanická zařízení * Provádí preventivní prohlídky * Provádí administrativní činnost * Kreslí elektrodokumentaci* Odstraňuje revizních závady POŽADAVKY: SŠ vzdělání v oboru elektro * Platná vyhl. 50/78 Sb., §6 * Praxe na obdobné pozici výhodou * Základy anglického jazyka výhodou * Znalost řídicích systémů SIMATIC S5, S7, LOGO * Znalost čtení a tvorby elektro dokumentace strojů * Základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů * Znalost práce na PC (Microsoft Office) * Samostatnost, rozhodnost, ochota učit se * Vysoké pracovní nasazení * Zodpovědnost za odvedenou práci * Schopnost práce v týmu, flexibilita NABÍZÍME: Prodej výrobků se slevou * Dovolená navíc – celkem 5 týdnů * Jídelna a kantýna v závodě * Smlouva na dobu neurčitou *

Společnost

Monroe Czechia s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rychnovská 383, 463 42 Hodkovice nad Mohelkou (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Provozní elektromechanici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

12.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50 - §6

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Monroe Czechia s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Monroe Czechia s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému