Řidič/ka mechanizace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Marius Pedersen a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - řidič/ka mechanizace.

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová Kontakt telefonicky nebo e-mailem: kontakt, kontakt Náplň práce: Řidič/ka mechanizace - operátor/ka likvidace výrobního odpadu, řízení elektrického tahače, lisování. Požadavky: Dobrý zdravotní stav, pracovitost, spolehlivost, technické myšlení, řidičský průkaz sk. B. HPP na dobu neurčitou.

Společnost

Marius Pedersen a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Marius Pedersen a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Marius Pedersen a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému