Programátor/ka PHP aplikací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost goNET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka php aplikací.

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz V případě zájmu volejte od 7.00 do 16.00 hod. na tel.: kontakt nebo pište na e-mail: kontakt Stabilní česká společnost příjme do svého týmu zkušeného programátora/ku PHP na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce je v moderní nově zrekonstruované budově v Ostravě Přívoze. Naplnění práce je samostatných vývoj zajímavých projektů v PHP a zlepšování funkcionality vysoce navštěvovaných stránek TVprogram.cz, SMS.cz a dalších. Požadujeme: - pokročilá znalost PHP, CSS, MYSQL - min. 2 leté zkušenosti s programováním webových aplikací - chuť učit se nové věci Zaměstnanecké výhody: - možnost podílet se na vývoji vysoce navštěvovaných webů - příležitost prohloubit své programovací schopnosti a učit se od kapacit v oboru - práci v týmu a příjemných prostorách firmy - flexibilní pracovní dobu - zajímavé finanční ohodnocení - další bonusy (kulturní, sportovní vyžití, stravenky) - mobill - notebook Náplň práce: Vývoj a zdokonalování vysoce navštěvovaných webů kontakt, SMS.cz a dalších. Vývoj funkcionalit pro pohodlné sledování IPTV internetové televize www.Lepší.TV. Práce probíhá v moderních prostorách společnosti, v týmu zkušených programátorů. PP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Společnost

goNET s.r.o.

Lokalita pracoviště

Úprkova 1, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

17.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti goNET s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost goNET s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému