LÉKAŘ/KA SE SPECIALIZOVANOU ZPŮSOBILOSTÍ V ZÁKLADNÍM OBORU NEBO ATESTACÍ Z URGENTNÍ MEDICÍNY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři specialisté - lékař/ka se specializovanou způsobilostí v základním oboru nebo atestací z urgentní medicíny.

Předpoklady: - Specializovaná způsobilost v základním oboru nebo atestace z urgentní medicíny - Upřednostňujeme práci na plný úvazek a praxi v přednemocniční péči Další informace: - Práce je vykonávána v nepřetržitém provozu systémem RV - Nabízíme výhodné platové podmínky, dodatkovou dovolenou, možnost dalšího vzdělávání Předpokládaný nástup: nástup možný ihned či dle dohody. Mzda dle délky praxe. Kontakt: předem telefonicky, e-mailem.

Společnost

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Závodní 390, 360 06 Karlovy Vary 6, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Lékař v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 37 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

20.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému