Programátor/ka .NET C# / ASP.NET

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost INF, v.o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vývojáři webu a multimédií - programátor/ka .net c# / asp.net.

Místo výkonu práce: Ostrava Požadujeme: - Znalost ASP.NET nebo Windows Form / WPF, jazyka C# a prostředí Visual studio - Analytické schopnosti, znalost návrhu databází a objektově orientovaného návrhu - Znalost HTML, CSS a JavaScriptu - Znalost SQL a základů XML - Znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace - Zkušenost s programováním alespoň jeden rok Výhodou: - Znalost HTML 5 a CSS 3 - Znalost MVC - Znalost TypeScript, LESS - Znalost moderních webových frameworků - Zkušenost s vývojem responzivních webů Pozice je vhodná i pro absolventy/tky. Co budeš dělat? V našem týmu bude tvojí hlavní náplní práce tvorba end-to-end řešení pro tvorbu a správu obsahu webových stránek. Budeš programovat v C#, Javascriptu a dostaneš se k moderním technologiím jako je HTML5, Typescript nebo LESS. Blízkou budoucnost z pohledu technologií vidíme v MVC. V týmu je nás celkem 5, sedíme v jedné kanceláři a vyvíjíme za pomoci agilní metodiky Scrum. Všichni společně rozhodujeme o tom, co budeme dělat i o způsobu řešení problému. Nabízíme otevřenou příjemnou atmosféru a pohodové lidi. Nabízíme: - Práci na zajímavých projektech s možností osobního růstu - Innovation time - možnost 10-20 % pracovní doby pracovat na svých inovacích - Vzdělávání zaměstnanců (angličtina, odborné znalosti, soft-skills, konference) - Kamarádské neformální prostředí - Flexibilní pracovní doba - Placené přesčasy, firemní notebook, telefon - Občerstvení (káva, voda, vybavená kuchyňka) - Možnost služebních cest - Stravenky HPP na dobu určitou nebo neurčitou nebo Dohoda o provedení práce nebo Dohoda o pracovní činnosti. Plný nebo zkrácený úvazek.

Společnost

INF, v.o.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti INF, v.o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost INF, v.o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému