ASISTENT/KA PRODEJE - ODDĚLENÍ ČERSTVÝCH POTRAVIN (ZELENINA, MLÉKO, MASO)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží - asistent/ka prodeje - oddělení čerstvých potravin (zelenina, mléko, maso).

Pracoviště: MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Obchodní č.p. 33, Jenišov - Pod Rohem. Požadujeme: Znalost sortimentu ovoce - zeleniny nebo mléka a mléčných výrobků nebo masa a masných výrobků Aktivní prodej zákazníkům Zákaznicky orientovanou osobnost Uživatelské schopnosti práce na PC Časová flexibilita ( třísměnný provoz) Odolnost vůči chladu ( celodenní činnost ve 2°C) Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, Trestní bezúhonnost. Náplň práce: Aktivní prodej zákazníkům a kvalitní servis Doplňování zboží ( ovoce - zelenina nebo sortiment mléka a mléčných výrobků nebo oddělení masa a masných výrobků) Kontrola kvality a trvanlivosti zboží, označování zboží cenovkami a kontrola jejich správnosti Podílí se na příjmu zboží. Po zkušební době PP na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: Možnost profesního růstu Motivující finanční ohodnocení, Bonusový systém Dovolená navíc, Balíček zaměstnanecký výhod - Cafeterie, Bonusová nákupní karta Možnost až 5 nákupních Makro karet pro zaměstnance, Očkování proti chřipce, Dotované závodní stravování, Příplatky za práci o víkendech a v noci, Zvýhodněný tarif u mobilního operátora. Kontakt: e-mailem. Uskuteční se výběrové řízení.

Lokalita pracoviště

Obchodní 33, 360 01 Karlovy Vary 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači potravinářského zboží

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 16 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

24.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému