Online marketing specialista

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost EXIM TOURS a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři a správci databází - online marketing specialista.

Místo výkonu práce: Olbrachtova 2006/9, Praha 4 Kontaktní osoba: Vojtěch Matýs, e-mail: kontakt Požadujeme: o ukončené vzdělání SŠ (praxe v internetovém marketingu aspoň 2 roky podmínkou), vzdělání VŠ v oboru marketingu (praxe výhodou) o znalosti trhu internetového marketingu, dobrá orientace v reklamních formátech o velmi dobré znalosti a schopnosti s vyhodnocováním dat v Google Analytics o detailní zpracovávání a vyhodnocování dat online kampaní o sledování účinnosti online kampaní o podrobné analýzy výsledků online kampaní o navrhování optimalizací online kampaní na základě jejich výsledků o zkušenosti se zadáváním tvorby kreativ, jejich dodávání obchodním partnerům o pravidelný reporting vývoje online výsledků o práce s MS Office, zejména Excell a Powerpoint o schopnost samostatného vedení projektů o AJ, NJ výhodou Nabízíme: o práci v největší cestovní skupině ve střední Evropě se zázemím nadnárodního koncernu o hlavní pracovní poměr s dlouhodobou perspektivou o výborné podmínky k profesnímu i kariérnímu růstu o zajímavé finanční podmínky s motivačním osobním ohodnocením o možnost profesního růstu Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní dovolená

Společnost

EXIM TOURS a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Databázový administrátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Návrháři a správci databází

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti EXIM TOURS a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost EXIM TOURS a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému