KUCHAŘ-KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Náš svět, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - kuchař-ka. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

C04 4/12/2015 vyučený v oboru, praxe min. 1 rok, PP na dobu určitou s možností prodloužení Jednosměnný provoz s nerovnoměrnou pracovní dobou, 11-ti hodinové směny, provoz i o víkendech a svátcích. Požadujeme: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, flexibilita, loajalita, praxe v zařízení se závodním stravováním výhodou. Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. Příjem struktur. životopisů a motivačních dopisů e-mailem: kontakt nebo poštou na adresu: Náš svět, příspěvková organizace, Pržno 239, 739 11 Pržno. Zájemce k pohovoru budeme sami kontaktovat, tzn. pokud se Vám neozveme s pozvánkou k pohovoru, znamená to, že jste nebyli vybráni. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. Životopisy posílejte na email kontakt nebo poštou na adresu: Náš svět, příspěvková organizace, Pržno 239, 739 11 Pržno

Lokalita pracoviště

Pržno 239, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kuchař v oboru Gastronomie
Alternativní názvy profese: Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 13 030 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.12.2015

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Náš svět, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Náš svět, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému