Operátoři (obsluha) zušlechťovací linky

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MUBEA - HZP s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - operátoři (obsluha) zušlechťovací linky.

Váš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kontakt. Pracovní náplň: * obsluha automatické zušlechťovací/kalící linky * průběžná kontrola parametrů, vyhodnocování výsledků * spolupráce s mistry v zájmu zkvalitnění výroby Co po Vás požadujeme? * SŠ vzdělání v oboru strojírenství * praxe v oboru tepelného zpracování kovů (ideálně zkušenosti s procesem kalení v automatických linkách) min. 1 rok * znalost práce na PC (znalost obslužných programů zušlechťovacích linek výhodou) * zkušenosti v oblasti údržby a seřizování kalících a popouštěcích pecí výhodou * znalost cizího jazyka výhodou Co Vám můžeme nabídnout? * zajímavá, stabilní a motivující práce v rostoucí mezinárodní výrobní společnosti působící v automobilovém průmyslu * motivační finanční ohodnocení * pololetní finanční bonusy až do výše 13. mzdy * 5. týden dovolené ve formě finančního bonusu * přátelské a dynamické pracovní prostředí * dotované stravování/stravenky * možnost kariérního postupu a rozvoje * a další zaměstnanecké benefity

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dolní 3137, 796 01 Prostějov 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.1.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MUBEA - HZP s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MUBEA - HZP s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému