MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK/CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost BMTO GROUP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři - montážní / servisní pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Ampérova 444, Liberec Služební cesty po ČR i do zahraničí Společnost BMTO GROUP a.s. zabývající se výrobou a servisem vodohospodářských výrobků hledá pracovníka/pracovnici na pozici - "MONTÁŽNÍ / SERVISNÍ PRACOVNÍK" Požadujeme: . Vzdělání v oblasti elektro (oprávnění dle §6 Vyhlášky 50 (elektro). . Řidičské oprávnění (alespoň skupina B). . Velká fyzická zdatnost (manipulace s těžkými břemeny). . Časovou i pracovní flexibilitu. . Velké pracovní nasazení a zájem učit se novým věcem. . Výhodou je znalost práce na PC. Nabízíme: . Zázemní stabilní společnosti s dlouholetou historií. . Odpovídající a zajímavé finanční ohodnocení, včetně dalších prémií. . Firemní benefity a další odměny. . Příjemný kolektiv a pracovní prostředí. . Stálost pracovní pozice. Pokud byste měl/a zájem o výše nabízenou pracovní pozici, neváhejte se prosím obrátit na email kontakt a zašlete nám svůj životopis.

Společnost

BMTO GROUP a.s.

Lokalita pracoviště

Ampérova 444, 463 12 Liberec 25, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrikář v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Stavební a provozní elektrikáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti BMTO GROUP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost BMTO GROUP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému